Porozmawiajmy

Opowiedz mi, czego potrzebujesz.

Kliknij przycisk poniżej, a szybko umówisz się na bezpłatną mailową lub telefoniczną konsultację! Pamiętaj, że nasza rozmowa do niczego Cię nie zobowiązuje.

Możesz też napisać do mnie od razu maila. Mój adres to czesc@ewaperzanowska.com

Jeśli potrzebujesz jeszcze chwili do namysłu, to zapoznaj się z opiniami moich klientek. Sprawdź, co spodobało im się we współpracy ze mną i czy dla Ciebie też jest to ważne.

Opinie o pracy ze mną

Marta
martaviegasfotografia.com

"Miałam przyjemność współpracować z Ewą i jestem jej bardzo wdzięczna. Profesjonalne podejście do sprawy, bardzo konkretne wskazówki. Wiedza. I jeszcze jedna bardzo ważna zaleta - gdy się umawiam z Ewą ona ZAWSZE ma dla mnie czas i jest w 100% dostępna. Dziękuję Ewa!"

Justyna
justynamarkowska.pl

"Poprosiłam Ewę o przygotowanie strony logowania do mojego kursu on-line. Ewa nie tylko zrobiła to, co chciałam, ale zaproponowała również kilka swoich rozwiązań, na które ja nigdy bym nie wpadła, a dzięki nim strona wygląda i funkcjonuje świetnie! Dziękuję Ci Ewo za pomoc i bardzo mocno polecam!!!!"

Agnieszka
kaipe.pl

"Lubię wszystko robić sama, dlatego swoją stronę internetową także chciałam zbudować sama. W trakcie pracy pojawiało mi się jednak dużo wątpliwości i przeszkód. Z częścią sobie poradziłam, ale pozostało trochę spraw, z którymi zupełnie nie wiedziałam co zrobić.

Tu z pomocą przyszła Ewa. Przyjrzała się mojej stronie i sprawdziła problematyczne kwestie. Dla niej okazały się nie być żadnym problemem, dlatego szybko wszystko zaczęło działać tak jak powinno. Byłam zdziwiona, że tak łatwo się uporała z tym, na czym ja utknęłam. Jednak na tym się nie skończyło.

Ewa zwróciła uwagę na kilka kwestii związanych z bezpieczeństwem i prawidłowym działaniem strony. Zaleciła zmianę motywu i zaproponowała taki, z którego jestem bardzo zadowolona. Przygotowała mi listę wskazówek dotyczących opieki nad stroną tak, aby zawsze wyglądała, ładowała się i po prostu działała tak, jak bym tego chciała."

Agata
kobietwkorporacji.pl

"Przed przystąpieniem do działania Ewa dokładnie zbadała moje potrzeby. Zrobiła research mojej branży w Internecie, aby zaproponować mi jak najlepsze rozwiązania, o których sama nie pomyślałam.

Bardzo cierpliwie słuchała i odpowiadała na wszystkie, nawet najdziwniejsze pytania z mojej strony. Szukała dla mnie rozwiązań, aż byłam w pełni zadowolona z efektów. Nawet jeśli oznaczało to powrót do wersji strony, którą wcześniej sama odrzuciłam.

Ewa mówi do Ciebie językiem zwykłych ludzi a nie kodem informatycznym. Na każdym etapie współpracy wiesz, co się dzieje i dlaczego.

Po zakończeniu pracy nad stroną Ewa nauczyła mnie wszelkich niezbędnych czynności do prowadzenia strony już samodzielnie. Gdy pojawił się problem techniczny z którym nie umiałam sobie poradzić - służyła natychmiastowym wsparciem oraz sugestią, jak postępować w podobnych sytuacjach."

Julia
budzimnielas.pl

"Przed zleceniem wykonania mojej pierwszej strony www pojawiały się obawy, że komunikacja z webmasterem będzie skomplikowana, że trzeba będzie podjąć wiele decyzji na tematy, o których nie mam pojęcia (te wszystkie serwery, domeny, szyfrowanie, bezpieczeństwo, kody, wtyczki, szablony...) że nie będę zadowolona z grafiki, a cały proces będzie długi i upierdliwy.

I wtedy spadła mi z nieba Ewa – dosłownie, potrzebowałam strony bardzo szybko, Ewa pojawiła się i po prostu klarownie, prosto i skutecznie zrobiła całą robotę . Z przyjemnością zwrócę się po pomoc kiedy będę rozbudowywać witrynę."

Kasia
grhbluszcz.pl

"Współpraca z Ewą przebiegała bardzo sprawnie i w pozytywnej atmosferze. Zawsze uważnie słuchała naszych pomysłów i dostosowywała zmiany na stronie do naszych oczekiwań , co w efekcie dało stronę w pełni odpowiadającą naszym potrzebom.

Strona posiada przyjazny interfejs, który pozwala nam na bezproblemowe uzupełnianie jej o dalsze materiały. Ewa zaopatrzyła ją także we wszelkie niezbędne wtyczki i wytłumaczyła ich działanie, przy czym stworzyła w tym celu indywidualne konta dla wszystkich administratorów strony i przeprowadziła szkolenie, dzięki któremu wszystkie osoby zaangażowane poznały jej funkcjonalności. Serdecznie polecamy pracę z Ewą, to będzie na pewno dobry wybór."

Podoba Ci się sposób, w jaki pracuję?

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.